Kontaktní formulář
Český výrobce nábytku
Kancelářské stoly Praktik
Kancelářské stoly Trend
Kancelářské stoly Klasik
Kancelářské stoly Effect
Recepce
Skříně a kontejnery

Kancelářský nábytek

Představujeme Vám novou řadu kancelářského nábytku značky NOVATRONIC. Jedná se o modulární systém prvků nábytku, pomocí kterého uspokojíte veškeré Vaše požadavky na vybavení kanceláře. Více než 25 let zkušeností s výrobou jsme promítnuli do každého prvku, který v katalogu naleznete. Pro výrobu používáme kvalitní a prověřené materiály výrobců z celé Evropy (Egger, Fundermax, Kronospan, BySpan, DDL, atd..), které zpracováváme pomocí moderních CNC technologii.

Pracovní stůl je středem Vaší kanceláře. V naší nabídce naleznete 4 typy pracovních stolů, mezi kterými si vyberete, ať už hledáte levné řešení, či reprezentativní a moderní pracovní stůl. Konstrukční provedení všech stolů v nabídce zajišťuje pevnost a stabilitu Vašeho pracovního místa. Všechny podnože jsou vybaveny výškovou rektifikací a také kabelovými průchodkami ve stolové desce. K dispozici jsou také varianty s kabelovým kanálem pod stolovou deskou.

Chytré řešení uložných prostor nabízí naše řady skříní a kontejnerů. Moderní vzhled zajišťuje půda a dno skříně o větší tloušťce. Vnitřní prostory skříní jsou vybaveny přestavitelnými policemi, které se přizpůsobí Vašim potřebám. Dveře skříní a čela kontejnerů jsou doplněny moderními hliníkovými madly. Pro náročnější zákazníky nabízíme také roletkové systémy nebo posuvné dveře.

Navrhneme pro Vás řešení na míru. Kontaktujte nás a navhrneme pro Vás řešení na míru.

Kvalitní česká výroba

Přes 25 let zkušeností s výrobu nábytku

Krátké termíny dodání

Nečekejte na vybavení své kanceláře

Doprava a montáž

Zajistíme dopravu i odbornou instalaci výrobků

Výrobky na míru bez čekání

Cenová nabídka a návrh výrobků na míru do 48h

3D knihovna prvků

Kvalitní modely a vizualizace všech výrobků

Kde nás najdete
Neváhejte nám zaslat svou poptávku
Ing. Renata Hanzlíková

obchodní referent

+420 723 625 021
Materiály ke stažení
Katalog kancelářského nábytku NOVATRONIC
pdf
15.03 MB
Stáhnout